شمردن سلامت آزمایش پیشگیری اخبار پزشکی

شمردن: سلامت آزمایش پیشگیری اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تعطیلی چهار روزه سینماها

سخنگوی شورای صنفی از تعطیلی سینماها از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبان به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام رضا (ع) و اکران نشدن فیلم‌های کمدی در سینماه

تعطیلی چهار روزه سینماها

تعطیلی چهار روزه سینماها

عبارات مهم : نمایش

سخنگوی شورای صنفی از تعطیلی سینماها از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آبان به مناسبت ایام سوگواری رحلت پیامبر اعظم (ص) و شهادت امام رضا (ع) و اکران نشدن فیلم های کمدی در سینماها در این ایام خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش راجع به جلسه روز دوشنبه 22 آبان شورای صنفی نمایش گفت: «درجلسه امروز کف فروش فیلم ها مورد بررسی قرار داده شد که همه فیلم ها با فروش خوبی مواجه شدند و همچنان در سرگروه ها باقی می مانند.»

او در ادامه به تعطیلات سینماها در ایام سوگواری رحلت پیغمبر (ص) و شهادت امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: «از تاریخ 25 آبان تا 28 آبان به مناسبت ایام سوگواری، فیلم های کمدی امکان اکران در سینماها نخواهند داشت. تعطیلی سینماهای کشور از ساعت 17 روز پنج شنبه 25 آبان شروع می شود و روز جمعه به صورت کامل سینماها تعطیل هست. همچنین از ساعت 17 روز شنبه (27 آبان) سینماها تعطیل است و روز یکشنبه 28 آبان نیز سینماها به صورت کامل به مناسبت شهادت امام رضا (ع) تعطیل خواهد بود.

تعطیلی چهار روزه سینماها

واژه های کلیدی: نمایش | تعطیلی | سینماهای کشور | شهادت امام رضا | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs