شمردن سلامت آزمایش پیشگیری اخبار پزشکی

شمردن: سلامت آزمایش پیشگیری اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تاکید ناطق‌نوری بر رشد و تقویت احزاب در کشور

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: یکی از گزینه‌های مناسب جهت خروج از اوضاع افول احزاب، تشکیل اتاق فکر جهت بررسی پرسشها موجود و جذب نیروهای تازه و خوش ف

تاکید ناطق‌نوری بر رشد و تقویت احزاب در کشور

تاکید ناطق نوری بر رشد و تقویت احزاب در کشور

عبارات مهم : برنامه

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: یکی از گزینه های مناسب جهت خروج از اوضاع افول احزاب، تشکیل اتاق فکر جهت بررسی پرسشها موجود و جذب نیروهای تازه و خوش فکر هست.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری در دیدار با شاخه جوانان حزب اعتدال و توسعه گفت: جهت دولت، چهارسال پیش رو فرصتی است جهت عملی نمودن وعده ها و استفاده از اندوخته تجربه هایی که طی سالیان گذشته به دست آمده است.

تاکید ناطق‌نوری بر رشد و تقویت احزاب در کشور

وی افزود: احزاب می بایست از اکنون جهت چهارسال آینده برنامه ریزی کرده و دولت نیز می بایست به گونه ای برنامه ریزی و مدیریت داشته باشد که نه تنها مردم از رغبت خود سرخورده نشوند بلکه این شور و شوق در جامعه استمرار یابد. حدود۱۸ سال است که حزب اعتدال و توسعه ایجاد شده، می باست بررسی کنید تا چه حد ظهور و بروز داشته؟ چه اندازه جاذب بوده و یا بازتاب بیرونی داشته است؟

ناطق نوری تصریح کرد: حزب مؤتلفه بیش از ۵۰ سال سابقه دارد و حتی بنده به همراه اخوی شهیدم در این حزب فعالیت داشتیم. انصافاً تشکیلات منسجم و مؤثری بود و در متن انقلاب نقش بسیاری داشت، ولی امروزه شاهدیم ظهور و بروزی نداشته و حتی قادر به جذب فرزندان خودشان در این تشکیلات نیستند. بنابراین احزاب باید آسیب شناسی داشته باشند و علل افولشان را بررسی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: یکی از گزینه‌های مناسب جهت خروج از اوضاع افول احزاب، تشکیل اتاق فکر جهت بررسی پرسشها موجود و جذب نیروهای تازه و خوش ف

وی خاطر نشان کرد: در برهه ای، دفاتر تحکیم وحدت ایجاد شد و حدود ۱۵سال بر دانشگاهها اثرگذار بودند، ولی اکنون به افول رسیده اند. یکی از گزینه های مناسب جهت خروج از اوضاع افول احزاب، تشکیل اتاق فکر جهت بررسی پرسشها موجود و جذب نیروهای تازه و خوش فکر هست. احزاب همواره باید تفکری وسیع داشته و در اداره امور کشور فراجناحی عمل شود. امروزه در احزاب دنیا، بحث برنامه ریزی، اجرا وتأمین مخارج اقتصادی جهت اداره و ساماندهی امور، مشخص و حتی براق سازی می شود تا بتوان حزب را رشد داد.

واژه های کلیدی: برنامه | برنامه ریزی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs